Kimdir?

İstanbul’da İngilizce Psikoloji Lisans öğrenimini 2012 yılında tamamladıktan sonra alanını Bireyler, Çift ve Ailelere yoğunlaştırmıştır. Bu alanda kendini terapi eğitimleriyle geliştirmiş ve halen bu alandaki yenilikleri takip etmektedir.

Son yıllarda çiftlerde ebeveynliğe hazırlık süresinde yaşanan problemler ve bu problemlerin aile olduktan sonra bu sürece adapte olamamak, eşler arası ilişki dengesinin yönetilememesi, anne olmak, anne-bebek bağlanması gibi kavramları doğum psikolojisi ile birleştirerek terapilerine derinlik katmayı amaçlamıştır. İstanbul Doğum Akademisi’nden Doğuma Hazırlık Eğitimenliği ve Hamile & Doğum psikoterapistliği eğitimi aldı. Özel bir hastanenin Gebe Okulu koordinatörlüğü ve eğitmeni olarak Gebelere eğitim verdi, doğumlarında profesyonel destek oldu.

Bununla birlikte International Psychodrama Zerko Moreno Institute ‘de Psikodramatist eğitici programına devam etmektedir. Doğum psikoterapistliği ve psikodrama harmanlayarak etkili bir biçimde danışanlarına hizmet vermeyi amaçlamıştır.

İstanbul Aydın Üniversitesi Liv Medicalpark Hastanesinde her cumartesi Gebe okulunda Ferde Saraçoğlu ile birlikte eğitim seminerlerine katılmakta ve gebelere özel Doğuma Hazırlık grup eğitimleri vermektedir. Psikomer Danışmanlık Merkezinde ayda 2 kere gönüllü ücretsiz seminerler, bireysel ve grup danışmanlığı yapmaktadır.

İlgi alanı hamilelikte ve 0-3 yaş anne-bebek bağlanması konularında kendisini geliştirmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Kiddy Family Club danışan takibi, seminer ve grup etkinlikleri yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Görüşler

Henüz bir yorum gönderilmemiştir.

Görüş Ekle

  • İsminizi vermek istemiyorsanız, rumuz da kullanabilirsiniz.
  • İsteğe bağlı
  • * Zorunlu alan