zeynep - Yazarlar

Ufuk Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlık ünvanını almıştır…

fatma 1 - Yazarlar

Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Stajını D.P.Ü Evliya Çelebi EĞİTİM Ve Araştırma Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi ve Eyüp Devlet Hastanesinde yapmıştır.

tuğbao - Yazarlar

İstanbul'da İngilizce Psikoloji Lisans öğrenimini tamamladıktan sonra alanını Bireyler, Çift ve Ailelere yoğunlaştırmıştır. Bu alanda kendini terapi eğitimleriyle geliştirmiştir.

seval - Yazarlar

İstanbul Üniv. İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisidir. Spikerlik sunuculuk dersleri vermektedir. TRT Haber’de “İnsanlık Hali” programının moderatörlüğünü yürütmektedir.

ozgun - Yazarlar

Ankara Üniv. Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde Eğitim Yönetimi Politikaları ve Teftişi bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. America York University MBA alanında doktora derecesine sahiptir.

nihal - Yazarlar

Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. İstanbul'da bir psikiyatri kliniğinde çalışmaktadır.

lale - Yazarlar

Lisans eğitimini Anadolu Üniv. Okul öncesi Öğretmenliği, Yüksek Lisans eğitimini, Sabahattin Zaim Üniv. Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır.

AAAAAAASAAAA - Yazarlar

Pamukkale Üniverstesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü bitirmiştir. Şu anda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

asasasasasa - Yazarlar

Maltepe Üniversitesi İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisansına Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde devam etmektedir.

merveeeeee - Yazarlar

Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünü bitirdi. Doğuş Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

ecedoğan - Yazarlar

Kocaeli üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdi. Regresyon terapisi uzmanlığı alanında eğitim aldı. Aynı zamanda dünya regresyon terapistleri birliği profesyonel üyesidir.

tuğba - Yazarlar

Cambridge üniversitesi, London school of management & leadership, İstanbul üniversitesi, İstanbul üniversitesi işletme enstitüsü, Anadolu üniversitesinden eğitim almıştır…

elif ceren ak - Yazarlar

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir. Tıp doktoru olarak iş hayatını sürdürmektedir. Kişisel blogunda motivasyon, psikoloji ve kitaplar üzerine yazılar yazmaktadır.

hazal - Yazarlar

Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yapıyor. Bahçeşehir Kolejinde psikolojik danışman olarak çalışmaktadır.

meltem - Yazarlar

FMV Işık Üniveritesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Çocuk testleri, gözlem ve görüşme teknikleri, aile içi ilişkiler ve terapiler, gelişim psikolojisi, nöropsikoloji eğitimlerini almıştır. 

ece - Yazarlar

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü İngilizce eğitim görerek bitirdi. İstanbul Ticaret Üniversitesinde Aile Danışmanlığı bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 

mervetokgöz - Yazarlar

Çağ Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünü bitirmiştir. Çağ Üniversitesi uygulamalı psikoloji bölümü yüksek lisans eğitimiyle kariyer hayatına devam etmektedir. 

simge - Yazarlar

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmaktadır.

özge 1 - Yazarlar

Doğuş üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünü bitirdi. Şu anda Doğuş Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında kariyer hayatına devam ediyor.

emelek - Yazarlar

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Lisans bölümünü bitirdi. Şu an Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 3.sınıf öğrencisidir. 

sümeyyemerve - Yazarlar

Uludağ Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık sertifikası aldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Sosyolog olarak çalışmaktadır.

eda aydın - Yazarlar

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi,
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Özel Öğrenme Güçlüğü üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

çağla - Yazarlar

Nişantaşı Üniversitesi 3. sınıf öğrencisi. Çeşitli internet sitelerinde psikoloji üzerine yazılar yazıyor. İstanbul'da bir Nöropsikiyatri Merkezi’nde stajyer olarak iş hayatına devam etmektedir.

hüsna - Yazarlar

Universty of Jordan'da psikoloji eğitimine başladı. Trabzon Avrasya Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptı ve buradan mezun oldu. Birçok seminere katılarak Bibliyo Terapi eğitimi aldı.

aynur - Yazarlar

Kayseri Erciyes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 4. sınıf öğrencisidir. UPÖY (Ulusal Pdr Öğrencileri Yapılanması) Erciyes Üniversitesi Temsilciliğini yapmaktadır.

sueda - Yazarlar

Katip Çelebi Üniversitesi, Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Aydın ve İzmir'de bir danışmanlık merkezinde Psikolog ve Aile Danışmanı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

yazar - Yazarlar

Doğu Akdeniz Üniv. PDR Bölümü'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladı. Bahçeşehir Koleji'nde psikolojik danışman olarak görev yapmaktadır. 

damla - Yazarlar

Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü bitirmiştir. Yüksek lisansını Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

merveerol - Yazarlar

Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Arel Üniversitesi'nde Yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Büyükçekmece Belediyesinde Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır.

arzuunal - Yazarlar

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Rumeysaozer - Yazarlar

Kocaeli Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde öğrenim görmektedir.