Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip…

Bazı insanlar sağlıklı ilişkiler kuramazlar ve onlarla yaşamak çok zordur. Sizin için bu 11 insan tipini listeledik.

1. İşgalciler

Good advice 700x466 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Bu insanlar “kişisel alan” nedir bilmezler. Sürekli yanınızda olmak isterler ve her aramanızı mesajınızı kontrol etmeye çalışırlar. Bu kişilerin her zaman başınızın etini yemek için bir sebebi vardır. Hayatınızda gerçekten bir işgalciye ihtiyacınız var mı? Hepimizin kendine ait bir alana ihtiyacı var.

2. Benciller

e270818337 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Bencil insanlar sadece kendilerini sevmezler, diğer insanları unuturlar ve onlara göre bu sorun değildir. Bazen partneriniz gününüzün nasıl geçtiğini bile size sormazken, sizinle ilgilenmesini nasıl beklersiniz?

3. Bağımlılar

shutterstock 401931817 360x272 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Bu madde alkolikler ve uyuşturucu bağımlılarıyla ilgili. Bu insanlar sevdikleri için bile bağımlılıklarından vazgeçmezler. Bağımlılık, sadece ilişkileri değil aileleri bile yıkıyor.

4. Çıkarcılar

12 paying Little Behaviors You Dont Realize Make You Look Like a Jerk 538586680 Minerva Studio 380x254 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Çıkarcı insanlar önce sizin güveninizi kazanırlar ve sonra bunu size karşı kullanmaya başlarlar. Zamanla “geçici” finansal sıkıntılar çekerler… ve hiç bitmez. Onlara göre partnerleri onlara en kısa zamanda yardım etmeleri, parasını ona harcamalı ve tüm problemlerini çözmelidir.

5. Farklı dünyaların insanları

bad date 2 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Farklı insanlar birbirine çekici gelebilir ve birliktelikleri ilginç olabilir. Fakat farklılıklar çok fazlaysa ve hiç ortak bir şey bulunamıyorsa çiftler tüm zamanını birbirini yemekle harcar. Bu, boş zamanınızı nasıl harcayacağınız hakkında planlar gibi önemsiz şeylerde bile olabilir.

6. İşkolikler

bigstock Insane Office Woman At Work 183765274 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

İşine sizden fazla değer veren kişiler asla güvenilir partnerler değildir. Başlarda böyle çalışkan biri olduğu için onunla gurur duyabilirsiniz. Fakat nadir buluşmalar ve çok az birlikte zaman geçirmek ilişkiniz için yeterli olmayacaktır.

7. Yetişkin Çocuklar

faleconosco - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Yetişkin çocuklar asla karar alamazlar ve sorumlulukları partnerlerinin üstüne yıkma alışkanlıkları vardır. Her kararda onları yönlendirecek bir ebeveyn figürüne ihtiyaç duyarlar. Böyle bir rolü üstlenmeden önce iki kez düşünün.

8. İlgi Manyakları

5a38bade7af5072ea478ebb0 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Her şey bu insanlar için bir trajedi. Hep bütün dünya onlara karşı… Meslektaşları, sevdikleri ve aileleri. Böyle bir insanı hayat boyunca sakinleştirmeyi ve rahatlamayı gerçekten isteyip istemediğine karar vermelisin.

9. Yalancılar

isverene karsi dava acan iscinin tanik olmasi 820x360 - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Yalancılar ilk buluşmadan itibaren sizi aldatmaya başlar ve hiç durmazlar. Geçmişlerindeki olayları masumlaştırmakla kalmazlar, uydurdukları şeylerle tamamen değiştirirler. Böyle birisi size asla güvenmez ve karşılıklı güven olmayan hiçbir ilişki yürümez.

10. Hastalıklı Şekilde Kıskançlar

kiskanclik nedenleri nelerdir - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Kıskanç bir insanla yaşamak, bir İtalyan pembe dizisine benzeyebilir. Arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı, ailenizi kıskandığında, bu hiç de iyi değil. Kıskançlık yüzünden hiç kimse delirmek istemiyor, değil mi?

11. Kronik Eleştirmenler

c41b0e33168c182c90f3c6f79631115c - Mutlu Bir İlişki İsteyenlerin Uzak Durması Gereken 11 Tip...

Bu insanlar sizinle ilgili hiçbir şeyden hoşlanmaz; görgü kuralları ile başlar ve giydiğiniz şeyle biter. Her zaman kusurlarınızı belirtip sizi değiştirmeye çalışırlar. Bu “eleştirmenler” genellikle seni düşündüklerini zannediyor, ancak bu ilişkiler sizin için hiç iyi değil.

 

Yorum Gönder

Lütfen yorumunuzu giriniz.
İsminizi lütfen buraya giriniz