Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı…

Pek çok insanın öncelikleri arasında mutlu ve sağlıklı bir birlikteliğe sahip olmak var. Peki, uzun ilişkiye sahip olmak için ne yapmak gerekiyor?

1. Her zaman açık olun…

59c226640f254415d85d59ba - Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı...

Dürüstlüğü temel alan ilişkiler güven ve huzur dolu geçer. Kişiler birbirine güven duyuyorsa zaten o ilişki mutlaka uzun soluklu olacaktır. Hatalı olduğunuzu ya da yanlış yaptığınızı durumlarda dürüstlüğün her zaman pozitif etkisi olur. Aksi halde yalan söylemek hem ilişkinin ömrünü kısaltır hem de telafisi yoktur.

2. Ortak ilgi alanları ve kaliteli zaman…

Beautiful young couple is feeding each other and smiling while cooking in kitchen at home - Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı...

Gündelik yaşamın yoğunluğu size fazla bir zaman bırakmaz. Bu sebepten ilişkinizi yaşayacağınız kısıtlı zamanı daha önemli hale getiriyor. Ortak bir ilgi alanı pozitif bir iletişim ve eğlencenin oluşmasını destekler. Ortak aktiviteniz kaliteyi arttıracağından birlikte olacağınız süreyi dolu dolu geçirmenizi sağlar.

3. Hayallere değil gerçeklere yönelin…

ask3 - Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı...

Peri masallarındaki büyük aşkları yaşamayı hayal etmeyin. Hayalini ettiğiniz büyüyü partnerinize karşı duyduğunuz sevgiyle kıyaslamayın. Masalsı beklentilerin içine girmeyin.

4. Aynı zamanda arkadaş olun…

men and relationships - Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı...

Uzun bir yolculuğun olmazsa olmazı arkadaşlıktır. İlişkiyi sürdüren geçici heyecan ya da zevklerden çok arkadaşlıktır. Sorunlarınızı tıpkı mutluluklarınızı paylaştığınız gibi paylaşın ve beraber mücadele edin.

5. Geçmişi sorgulamayın ve kıyaslama yapmayın…

sevgilisi var mi2 768x520 - Mükemmel İlişkinin 5 Sırrı...

Birlikte olduğumuz kişinin geçmişini merak etmek çoğunlukla ilişkiyi zora sokar. Bu durum ciddi ilişkilerde önce endişe sonra kavga ortamı yaratır. Özellikle eski ilişkiler konusu hassastır.Siz; birlikte olduğunuz kişinin geçmişteki partnerleri ile bir yarışma içerisinde değilsiniz.

Yorum Gönder

Lütfen yorumunuzu giriniz.
İsminizi lütfen buraya giriniz