Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Hiç diğer insanlarla aramızdaki bakış açısındaki ince farklılıkların nelerden kaynaklanabileceği hiç aklınıza geldi mi? Mesela siz kırmızı rengi severken bir arkadaşınız da mavi rengi seviyor bunun sebebi ne olabilir? Bu ve daha bir çok benzer örnek vermek mümkün, her ne kadar birbirimize benzesek her birimizin kendi içinde değişik hisleri, düşünceleri ve zihin yapısı var.

Tüy testi, bu farklı etkenlerin bir araya gelmesiyle ortaya koyduğumuz seçimlerimizin farklılıklarını bize göstermeyi amaçlayan basit ama etkili bir test.

tüy - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Resimde gördüğünüz tüylerden birini seçin ve aşağıda seçiminizin size söyleyeceklerini dikkatle okuyun;

1.

Ekran Resmi 2018 06 30 12.37.58 - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Sevgiden ve barıştan yana tavrı olan etrafınca sevilen bir yapınız var. Yakın dostları tarafından her zaman iyi anılan ve kimseye içinden gelerek kötülüğü dokunmamış birisiniz. Yardıma ihtiyacı olan birine sırtını dönmek sizin için çok zor. Ancak bu tavırlarınız her ne kadar takdire şayan olsa da, sizi kullanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olmak zorundasınız. Bazı durumlarda öncelikli olarak kendinizi gözetmeyi öğrenmelisiniz.

2.

Ekran Resmi 2018 06 30 12.38.06 - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Birden fazla alana ilgi duyan, açılan her konuda fikir sahibi olan, çok yönlü bir insansınız. Bu yönünüzle diğer insanları şaşırtıyor ve takdirlerini topluyorsunuz. Ancak bazı çevrelerde sizi ukala bulan veya bu tavrınızı çekemeyen kimseler olabilir. Düşüncelerinizi açık etmeden önce karşınızdaki kişiyi önce tartmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Ayrıca kendinizi geliştirmeyi çok sevdiğiniz bir gerçek ancak ara sırada olsa kafa dağıtmak için eğlenceli şeylere yönelmeyi ihmal etmeyin.

3.

Ekran Resmi 2018 06 30 12.38.41 - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Düz ve kalın hatlı bu tüyü seçmeniz, kendi kararlarını kendi vermekten hoşlanan ve otoriter baskıdan hoşlanmayan özgür ruhlu biri olduğunu işaret etmektedir. Cesur ved dikbaşlısınız. Çoğu durumda çevrenizdekilerin dile getirmeye çekindiği şeyleri siz dile getiriyorsunuz. Ayrıca yolculuk ve maceralardan da hoşlanıyor olmanız gaye olası. Ancak ara sıra da olsa, zıtlaşmalardan kaçınarak kendinizi frenlemeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

4.

Ekran Resmi 2018 06 30 12.38.50 - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Tüm hatları düm düz olan bu tüyü seçtiniz. Bu olasıkları iyi hesaplayabilen ve oldukça mantıklı biri olduğunuza işaret eder. Bu özellikleriniz sayesinde birinin sizi kandırması veya olayları size olmadığı gibi lanse gerçekten çok zor. Mantıktan kopmadan düşüncelerinizi sürdürebilmenizden dolayı çevrenizdeki kişilerin size akıl danışma amaçlı geldiklerine çok şahit olmuş olabilirsiniz. Ancak şunu da unutmayın; Sürekli doğru olanı yapmak zorunda değilsiniz.

5.

Ekran Resmi 2018 06 30 12.39.01 - Hassas Yanınızı Ortaya Koyan Tüy Testi: Hangi Tüyü Seçerdiniz?

Süslemeli, hoş ve görünüşüyle çarpıcı olan bu tüyü seçtiniz. Bu tüy açık bir şekilde sanatsal ve duygulu bir zihin yapısını işaret etmektedir. Farklı olduğu hemen anlaşılan birisiniz ve sanatın her türlü alanına ilgi duymanız büyük bir olasılık. Ancak bunun yanında  “hisli” şeklinde nitelendirilebilecek bir inceliğe de sahipsiniz. Kendi kendinize hüzünlenerek, düşüncelere dalma gibi huylara sahip olabilirsiniz. Kendinizi bu tarafınıza kaptırmadan, iyi yönlerinize ışık tutmaya çalışmalısınız.

Kaynak: filoji.com

Yorum Gönder

Lütfen yorumunuzu giriniz.
İsminizi lütfen buraya giriniz